We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Designjet 36-in Spindle
SKU
B3Q37A
Login for pricing
In stock
HP Designjet 36-in Spindle, 4.12 lbs (1.87 kg), 36 x 4.92 x 4.92" (914.4 x 125 x 125 mm), HP Designjet T520 Printer, China, Small medium business
UNSPSC: 44101721
- Save time and stay productive. This extra spindle means your next roll is ready to load.
| SKU | B3Q37A |
|---|---|
| EAN | 0886112848897 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Designjet |
HP Designjet 36-in Spindle. Weight: 4.12 lbs (1.87 kg), Dimensions (WxDxH): 36 x 4.92 x 4.92" (914.4 x 125 x 125 mm), Compatibility: HP Designjet T520 Printer
| Features | |
|---|---|
| Weight | 4.12 lbs (1.87 kg) |
| Dimensions (WxDxH) | 36 x 4.92 x 4.92" (914.4 x 125 x 125 mm) |
| Compatibility | HP Designjet T520 Printer |
| HP segment | Small medium business |
| Country of origin | China |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 4.12 lbs (1.87 kg) |
| Dimensions (WxDxH) | 36 x 4.92 x 4.92" (914.4 x 125 x 125 mm) |
| Technical details | |
| Weight | 4.12 lbs (1.87 kg) |
| Dimensions (WxDxH) | 36 x 4.92 x 4.92" (914.4 x 125 x 125 mm) |
| Compatibility | HP Designjet T520 Printer |
| UNSPSC-code | 44101721 |
You may also be interested in
| Product |
HP Designjet 36-in Spindle
Login for pricing
|
HP DesignJet 44-in Spindle
Login for pricing
|
HP Designjet 24-in Spindle
Login for pricing
|
HP Designjet 36-in Spindle
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|
| SKU |
B3Q37A
|
Q6709A
|
CQ783A
|
L4R66A
|
| Manufacturer |
HP
|
HP
|
HP
|
HP
|






