We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP DesignJet Sheet Organizer
SKU
698G7A
Login for pricing
In stock
HP DesignJet Sheet Organizer, HP, HP DesignJet T850 printers, Black, China, 19.5" (495 mm), 18" (457 mm)
UNSPSC: 44101705
| SKU | 698G7A |
|---|---|
| EAN | 0196548539383 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
HP DesignJet Sheet Organizer. Brand compatibility: HP, Compatibility: HP DesignJet T850 printers, Product color: Black. Package width: 19.5" (495 mm), Package depth: 18" (457 mm), Package height: 11.4" (290 mm)
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | HP |
| Country of origin | China |
| Compatibility | HP DesignJet T850 printers |
| Packaging data | |
| Package width | 19.5" (495 mm) |
| Package depth | 18" (457 mm) |
| Package height | 11.4" (290 mm) |
| Package weight | 9.92 lbs (4.5 kg) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 19.5" (495 mm) |
| Package depth | 18" (457 mm) |
| Package height | 11.4" (290 mm) |
| Package weight | 9.92 lbs (4.5 kg) |
| Technical details | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 44101705 |
| Other features | |
| UNSPSC-code | 44101705 |
| Country of origin | China |
You may also be interested in
| Product |
New
HP DesignJet Sheet Organizer
Login for pricing
|
Popular
HP LaserJet Color 500-sheet Paper Tray
Login for pricing
|
Recommended
HP LaserJet 500-sheet Feeder and Tray
Login for pricing
|
Black Box LHC018A-AC-R2 tray/feeder
Login for pricing
|
Hot Product
HP LaserJet Color 550-sheet Media Tray
Login for pricing
|
Bestseller
Lexmark 40C2100 tray/feeder Multi-Purp...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
698G7A
|
CE860A
|
CF239A
|
LHC018A-AC-R2
|
B5L34A
|
40C2100
|
| Manufacturer |
HP
|
HP
|
HP
|
Black Box
|
HP
|
Lexmark
|







