We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL360 Gen11 OROC Tri-Mode Cable Kit
SKU
P52416-B21
Login for pricing
In stock
HPE ProLiant DL360 Gen11 OROC Tri-Mode Cable Kit, 7.76 oz (220 g)
UNSPSC: 43201618
| SKU | P52416-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017586601 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
HPE ProLiant DL360 Gen11 OROC Tri-Mode Cable Kit. Weight: 7.76 oz (220 g)
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | HPE ProLiant DL360 Gen11 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 13.4" (340 mm) |
| Weight | 7.76 oz (220 g) |
| Height | 0.787" (20 mm) |
| Depth | 10.2" (260 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Compatibility | HPE ProLiant DL360 Gen11 |
| Weight (imperial) | 0.492 lbs |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.492 lbs |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE ProLiant DL360 Gen11 OROC Tri-Mode...
Login for pricing
|
APC AR8126ABLK rack accessory Drawer u...
Login for pricing
|
Popular
APC ACDC2551 rack accessory Depth adap...
Login for pricing
|
APC AR8679 rack accessory Cable manage...
Login for pricing
|
Hot Product
Tripp Lite SREXTENDER rack accessory
Login for pricing
|
Bestseller
Tripp Lite SRSHELF4PSLHD rack accessor...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P52416-B21
|
AR8126ABLK
|
ACDC2551
|
AR8679
|
SREXTENDER
|
SRSHELF4PSLHD
|
| Manufacturer |
HPE
|
APC
|
APC
|
APC
|
Tripp Lite
|
Tripp Lite
|
| Type |
N/A
|
Drawer unit
|
Depth adapter
|
Cable management panel
|
N/A
|
Shelf
|






