We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP L04650-850 power adapter/inverter Indoor 65 W Black
SKU
L04650-850
| SKU | L04650-850 |
|---|---|
| EAN | 5706998581860 |
| Manufacturer | HPI SOURCING |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Output power | 65 W |
| Power supply type | Indoor |
| Power current type | AC-to-DC |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Output power | 65 W |
| Performance | |
| Brand compatibility | HP |
| Power supply type | Indoor |
| Power current type | AC-to-DC |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Cooling type | Passive |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
HP L04650-850 power adapter/inverter I...
Login for pricing
|
Axiom 310-4180-AX power adapter/invert...
Login for pricing
|
Hot Product
Panasonic CF-LNDDC120 power adapter/in...
Login for pricing
|
BTI AC-1990MAG power adapter/inverter...
Login for pricing
|
Popular
Lenovo 4X20E50558 power adapter/invert...
Login for pricing
|
Bestseller
HP 65W Smart AC Adapter
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
L04650-850
|
310-4180-AX
|
CF-LNDDC120
|
AC-1990MAG
|
4X20E50558
|
H6Y89AA#ABA
|
| Manufacturer |
HPI SOURCING
|
Axiom
|
Panasonic
|
BTI
|
Lenovo
|
HP
|
| Power supply type |
indoor
|
N/A
|
auto
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
N/A
|
N/A
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|





