We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP DesignJet Z Pro Series 2/3-in Core Adapter
SKU
1A4T0A
Login for pricing
In stock
HP DesignJet Z Pro Series 2/3-in Core Adapter, Adapter, 2 pc(s)
UNSPSC: 44103116
| SKU | 1A4T0A |
|---|---|
| EAN | 0195122219222 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
HP DesignJet Z Pro Series 2/3-in Core Adapter. Type: Adapter, Device compatibility: Large format printer, Brand compatibility: HP, Compatibility: HP DesignJet Z6 Pro, Z9+ Pro printers. Quantity per pack: 2 pc(s)
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Device compatibility | Large format printer |
| Compatibility | HP DesignJet Z6 Pro, Z9+ Pro printers |
| Type | Adapter |
| Country of origin | Malaysia |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Package width | 19.1" (485 mm) |
| Package depth | 14.3" (363 mm) |
| Package height | 6.42" (163 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Device compatibility | Large format printer |
| Compatibility | HP DesignJet Z6 Pro, Z9+ Pro printers |
| Type | Adapter |
| Logistics data | |
| UNSPSC-code | 44103116 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP DesignJet Z Pro Series 2/3-in Core...
Login for pricing
|
40X8431 Service-Kit, 120K pages
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra P1050667-018 printer/scanner spa...
Login for pricing
|
Epson C12C815331 printer/scanner spare...
Login for pricing
|
Hot Product
Lexmark 57X0301 printer/scanner spare...
Login for pricing
|
Popular
Brother LT-330CL printer/scanner spare...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
1A4T0A
|
40X8431
|
P1050667-018
|
C12C815331
|
57X0301
|
LT330CL
|
| Manufacturer |
HP
|
Lexmark
|
Zebra
|
Epson
|
Lexmark
|
Brother
|
| Type |
Adapter
|
N/A
|
Case
|
Cutter
|
NFC Adapter
|
Tray
|
| Device compatibility |
Large format printer
|
Multifunctional
|
Handheld printer
|
Large format printer
|
Laser/LED printer
|
Laser/LED printer
|






