We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP DesignJet T200/T600 Automatic Sheet Feeder
SKU
8AJ60A
Login for pricing
In stock
HP DesignJet T200/T600 Automatic Sheet Feeder, Auto document feeder (ADF), HP, DesignJet T200/T600, Black, China, 5.58 lbs (2.53 kg)
UNSPSC: 44101705
| SKU | 8AJ60A |
|---|---|
| EAN | 0194441031577 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
HP DesignJet T200/T600 Automatic Sheet Feeder. Type: Auto document feeder (ADF), Brand compatibility: HP, Compatibility: DesignJet T200/T600. Weight: 5.58 lbs (2.53 kg). Quantity per pack: 1 pc(s), Package width: 27.6" (700 mm), Package depth: 13" (330 mm)
| Features | |
|---|---|
| Type | Auto document feeder (ADF) |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | HP |
| Country of origin | China |
| Compatibility | DesignJet T200/T600 |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 5.58 lbs (2.53 kg) |
| Package width | 27.6" (700 mm) |
| Package depth | 13" (330 mm) |
| Package height | 14.6" (370 mm) |
| Package weight | 8.11 lbs (3.68 kg) |
| Packaging data | |
| Package width | 27.6" (700 mm) |
| Package depth | 13" (330 mm) |
| Package height | 14.6" (370 mm) |
| Package weight | 8.11 lbs (3.68 kg) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 44101705 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Other features | |
| UNSPSC-code | 44101705 |
| Country of origin | China |
You may also be interested in
| Product |
New
HP DesignJet T200/T600 Automatic Sheet...
Login for pricing
|
Lexmark 36S2910 tray/feeder Paper tray...
Login for pricing
|
Popular
Lexmark 25B2999 tray/feeder Paper tray...
Login for pricing
|
Hot Product
Lexmark 50G0851 tray/feeder Paper tray...
Login for pricing
|
Lexmark 50G0803 tray/feeder Paper tray...
Login for pricing
|
Bestseller
Lexmark 29S0600 tray/feeder Paper tray...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
8AJ60A
|
36S2910
|
25B2999
|
50G0851
|
50G0803
|
29S0600
|
| Manufacturer |
HP
|
Lexmark
|
Lexmark
|
Lexmark
|
Lexmark
|
Lexmark
|







