We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP DesignJet T200/T600 24-in Printer Stand
SKU
3C753A
Login for pricing
In stock
HP DesignJet T200/T600 24-in Printer Stand, Floor, Black, HP DesignJet T200, T600 Printers, 30.3" (770 mm), 37" (940 mm), 25.6" (650 mm)
UNSPSC: 44101725
| SKU | 3C753A |
|---|---|
| EAN | 0194850656095 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
HP DesignJet T200/T600 24-in Printer Stand. Placement supported: Floor, Product color: Black, Compatibility: HP DesignJet T200, T600 Printers. Width: 30.3" (770 mm), Depth: 37" (940 mm), Height: 25.6" (650 mm). Package width: 44.9" (1140 mm), Package depth: 22.4" (570 mm), Package height: 3.74" (95 mm). Country of origin: China
| Features | |
|---|---|
| Placement supported | Floor |
| Country of origin | China |
| Product colour | Black |
| Compatibility | HP DesignJet T200, T600 Printers |
| Weight & dimensions | |
| Width | 30.3" (770 mm) |
| Weight | 15.4 lbs (7 kg) |
| Height | 25.6" (650 mm) |
| Depth | 37" (940 mm) |
| Packaging data | |
| Package weight | 19.8 lbs (9 kg) |
| Package width | 44.9" (1140 mm) |
| Package height | 3.74" (95 mm) |
| Package depth | 22.4" (570 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Placement supported | Floor |
| Country of origin | China |
| Compatibility | HP DesignJet T200, T600 Printers |
| Package width | 44.9" (1140 mm) |
| Package height | 3.74" (95 mm) |
| Package depth | 22.4" (570 mm) |
| UNSPSC-code | 56101501 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Other features | |
| Country of origin | China |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP DesignJet T200/T600 24-in Printer S...
Login for pricing
|
Lexmark 35S8502 printer cabinet/stand...
Login for pricing
|
Bestseller
HP LaserJet Printer Cabinet
Login for pricing
|
Hot Product
Lexmark 40C2300 printer cabinet/stand...
Login for pricing
|
Popular
HP LaserJet Printer Stand
Login for pricing
|
HP LaserJet Printer Stand
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
3C753A
|
35S8502
|
F2A73A
|
40C2300
|
L0H19A
|
T3V28A
|
| Manufacturer |
HP
|
Lexmark
|
HP
|
Lexmark
|
HP
|
HP
|







