We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP DesignJet Sheet Organizer and Stacker Kit
SKU
698G8A
Login for pricing
In stock
HP DesignJet Sheet Organizer and Stacker Kit, HP, HP DesignJet T850, T918 printers, Black, China, 43.3" (1100 mm), 19.5" (495 mm)
UNSPSC: 44101705
| SKU | 698G8A |
|---|---|
| EAN | 0196548539390 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
HP DesignJet Sheet Organizer and Stacker Kit. Brand compatibility: HP, Compatibility: HP DesignJet T850, T918 printers, Product color: Black. Package width: 43.3" (1100 mm), Package depth: 19.5" (495 mm), Package height: 13.2" (335 mm)
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | HP |
| Country of origin | China |
| Compatibility | HP DesignJet T850, T918 printers |
| Packaging data | |
| Package width | 43.3" (1100 mm) |
| Package depth | 19.5" (495 mm) |
| Package height | 13.2" (335 mm) |
| Package weight | 27.6 lbs (12.5 kg) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 43.3" (1100 mm) |
| Package depth | 19.5" (495 mm) |
| Package height | 13.2" (335 mm) |
| Package weight | 27.6 lbs (12.5 kg) |
| Technical details | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 44101712 |
| Other features | |
| UNSPSC-code | 44101712 |
| Country of origin | China |
You may also be interested in
| Product |
New
HP DesignJet Sheet Organizer and Stack...
Login for pricing
|
Popular
HP LaserJet Color 500-sheet Paper Tray
Login for pricing
|
Hot Product
Black Box LHC018A-AC-R2 tray/feeder
Login for pricing
|
Xerox 097S04907 tray/feeder Paper tray...
Login for pricing
|
Bestseller
HP LaserJet 1x550 Paper Feeder and Cab...
Login for pricing
|
Recommended
Lexmark 25B2950 tray/feeder Paper tray...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
698G8A
|
CE860A
|
LHC018A-AC-R2
|
097S04907
|
J8J91A
|
25B2950
|
| Manufacturer |
HP
|
HP
|
Black Box
|
Xerox
|
HP
|
Lexmark
|







