We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Blackwire 3200 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces)
SKU
85S24AA
Login for pricing
In stock
HP Poly Blackwire 3200 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces), 7.48" (190 mm), 8.27" (210 mm), 2.17" (55 mm), 10.6 oz (300 g), 20 pc(s), China
UNSPSC: 52161600
| SKU | 85S24AA |
|---|---|
| EAN | 0197497574531 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly Blackwire 3200 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces). Package width: 7.48" (190 mm), Package depth: 8.27" (210 mm), Package height: 2.17" (55 mm). Number of cartons per pallet layer: 20 pc(s), Country of origin: China
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Packaging data | |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Blackwire 3200 Leatherette Ear...
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra GN1200 Cable
Login for pricing
|
Popular
Jabra 14101-04 headphone/headset acces...
Login for pricing
|
Recommended
Jabra 14101-48 headphone/headset acces...
Login for pricing
|
Hot Product
Jabra 8800-01-89 headphone/headset acc...
Login for pricing
|
Jabra 14101-37 headphone/headset acces...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85S24AA
|
88011-99
|
14101-04
|
14101-48
|
8800-01-89
|
14101-37
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Product type |
N/A
|
Cable
|
Ear pad
|
N/A
|
Cable
|
N/A
|







