We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Blackwire 5000 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces)
SKU
85S19AA
Login for pricing
In stock
HP Poly Blackwire 5000 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces), 7.48" (190 mm), 8.27" (210 mm), 2.17" (55 mm), 10.6 oz (300 g), 20 pc(s), China
UNSPSC: 52161600
| SKU | 85S19AA |
|---|---|
| EAN | 0197497574463 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly Blackwire 5000 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces). Package width: 7.48" (190 mm), Package depth: 8.27" (210 mm), Package height: 2.17" (55 mm). Number of cartons per pallet layer: 20 pc(s), Country of origin: China
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Packaging data | |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |
You may also be interested in
| Product |
HP Poly Blackwire 5000 Leatherette Ear...
Login for pricing
|
Bestseller
HamiltonBuhl HYGENX45 headphone/headse...
Login for pricing
|
Hot Product
HamiltonBuhl HG26 headphone/headset ac...
Login for pricing
|
New
HP Poly M22 to 2.5mm Cable (0.5M)
Login for pricing
|
Popular
EPOS USB-C to USB-A Adapter USB adapter
Login for pricing
|
Recommended
EPOS USB-A to USB-C USB adapter
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85S19AA
|
HYGENX45
|
HG26
|
78333-01
|
1000932
|
1000832
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Hamilton Buhl
|
Hamilton Buhl
|
HP Poly
|
EPOS
|
EPOS
|
| Product type |
N/A
|
Cushion/ring set
|
Headband
|
Cable
|
USB adapter
|
USB adapter
|






