We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Voyager 5200 Small Eartips and Foam Covers (3 Pieces)
SKU
85Q26AA
Login for pricing
In stock
HP Poly Voyager 5200 Small Eartips and Foam Covers (3 Pieces), Earbud tips
UNSPSC: 52161600
| SKU | 85Q26AA |
|---|---|
| EAN | 0197497571776 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly Voyager 5200 Small Eartips and Foam Covers (3 Pieces). Product type: Earbud tips
| Features | |
|---|---|
| Product type | Earbud tips |
| Brand compatibility | POLY |
| Compatibility | Voyager 5200 |
| Country of origin | China |
| Size | S |
| Packaging data | |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly Voyager 5200 Small Eartips and...
Login for pricing
|
Popular
EPOS HZP 32 Ear pad
Login for pricing
|
EPOS HZP 25 DW 10 Ear pad
Login for pricing
|
Bestseller
HP Poly Savi Office S2 Telephone Cable
Login for pricing
|
HP Poly Voyager 4300 Case
Login for pricing
|
New
HP Poly Voyager Legend Large Eartips (...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85Q26AA
|
1000799
|
1000723
|
85R55AA
|
786D1AA
|
85S03AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
EPOS
|
EPOS
|
HP Poly
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Product type |
Earbud tips
|
Ear pad
|
Ear pad
|
Cable
|
N/A
|
Earbud tips
|





