We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ML30 Gen9 Tape Drive Cable Kit
SKU
851615-B21
Login for pricing
In stock
HPE ML30 Gen9 Tape Drive Cable Kit, Cable kit, 15.9 oz (450 g)
UNSPSC: 43201618
| SKU | 851615-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017064550 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
HPE ML30 Gen9 Tape Drive Cable Kit. Type: Cable kit. Weight: 15.9 oz (450 g)
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Compatibility | ProLiant ML30 Gen9, ProLiant ML30 Gen9 Base, ProLiant ML30 Gen9 Performance |
| Weight & dimensions | |
| Width | 15.4" (390.9 mm) |
| Weight | 15.9 oz (450 g) |
| Height | 12.2" (310.9 mm) |
| Depth | 19.6" (499.1 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Compatibility | ProLiant ML30 Gen9, ProLiant ML30 Gen9 Base, ProLiant ML30 Gen9 Performance |
| Weight (imperial) | 1 lbs |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 1 lbs |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE ML30 Gen9 Tape Drive Cable Kit
Login for pricing
|
StarTech.com SV431RACK rack accessory...
Login for pricing
|
StarTech.com WALLMOUNTH1 rack accessor...
Login for pricing
|
Bestseller
Tripp Lite SRCAGENUTS rack accessory
Login for pricing
|
Hot Product
Tripp Lite SRCABLERING1U rack accessory
Login for pricing
|
Popular
Tripp Lite SRSWITCH rack accessory
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
851615-B21
|
SV431RACK
|
WALLMOUNTH1
|
SRCAGENUTS
|
SRCABLERING1U
|
SRSWITCH
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Tripp Lite
|
Tripp Lite
|
Tripp Lite
|
| Type |
Cable Kit
|
Mounting bracket
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|






