We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking USB-A reversible to USB-C PC-to-Switch 3m Cable
SKU
R9J32A
Login for pricing
In stock
HPE Aruba Networking USB-A reversible to USB-C PC-to-Switch 3m Cable, USB Type-A, USB C, Black
UNSPSC: 26121609
| SKU | R9J32A |
|---|---|
| EAN | 0190017578736 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
HPE Aruba Networking USB-A reversible to USB-C PC-to-Switch 3m Cable. Connector 1: USB Type-A, Connector 2: USB C, Product color: Black
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Connector 1 | USB Type-A |
| Connector 2 | USB C |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Weight & dimensions | |
| Width | 3.9" (99 mm) |
| Depth | 3.9" (99 mm) |
| Height | 0.512" (13 mm) |
| Weight | 7.04 oz (199.6 g) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Connector 1 | USB Type-A |
| Connector 2 | USB C |
| Weight (imperial) | 0.4 lbs |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Width (imperial) | 3.9" |
| Height (imperial) | 0.5" |
| Depth (imperial) | 3.9" |
| Weight (imperial) | 0.4 lbs |











