We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly HIC-10 Cable
SKU
783S2AA
| SKU | 783S2AA |
|---|---|
| EAN | 0197029633019 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly HIC-10 Cable. Weight: 2.4 oz (68 g). Product color: Black
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Ports & interfaces | |
| Connector 2 | RJ-9 |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 2.4 oz (68 g) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 4.28 oz (121.4 g) |
| Package width | 3.94" (100 mm) |
| Package depth | 5.31" (135 mm) |
| Package height | 1.97" (50 mm) |
| Technical details | |
| Pallet gross weight | 462.5 lbs (209.8 kg) |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 6 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 26121630 |