We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother TZE-631G label-making tape Black on yellow
SKU
TZE631G
Login for pricing
In stock
Brother TZE-631G, Black on yellow, TZe, Brother, 0.472" (1.2 cm), 315" (8 m)
UNSPSC:
| SKU | TZE631G |
|---|---|
| EAN | 0012502678717 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
Brother TZE-631G. Label color: Black on yellow, Tape type: TZe, Brand compatibility: Brother. Tape width: 0.472" (1.2 cm), Tape length: 315" (8 m)
| Features | |
|---|---|
| Label colour | Black on yellow |
| Brand compatibility | Brother |
| Tape type | TZe |
| Technical details | |
|---|---|
| Tape type | TZe |
| Tape length | 315" (8 m) |
| Tape width | 0.472" (1.2 cm) |
| Weight & dimensions | |
| Tape width | 0.472" (1.2 cm) |
| Tape length | 315" (8 m) |