We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother TZE325G label-making tape White on black TZe
SKU
TZE325G
| SKU | TZE325G |
|---|---|
| EAN | 0012502679059 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
Brother TZE325G. Label color: White on black, Tape type: TZe. Tape width: 0.354" (9 mm), Tape length: 315" (8 m)
| Features | |
|---|---|
| Label colour | White on black |
| Tape type | TZe |
| Self-laminating | Yes |
| Technical details | |
|---|---|
| Tape type | TZe |
| Tape length | 315" (8 m) |
| Tape width | 0.354" (9 mm) |
| Weight & dimensions | |
| Tape width | 0.354" (9 mm) |
| Tape length | 315" (8 m) |