We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother TZE232G label-making tape Red on white TZe
SKU
TZE232G
Login for pricing
In stock
Brother TZE232G, Red on white, TZe, Brother, 0.472" (1.2 cm), 315" (8 m)
UNSPSC:
| SKU | TZE232G |
|---|---|
| EAN | 0012502678724 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
Brother TZE232G. Label color: Red on white, Tape type: TZe, Brand compatibility: Brother. Tape width: 0.472" (1.2 cm), Tape length: 315" (8 m)
| Features | |
|---|---|
| Label colour | Red on white |
| Laminated | Yes |
| Brand compatibility | Brother |
| Tape type | TZe |
| Technical details | |
|---|---|
| Tape type | TZe |
| Tape length | 315" (8 m) |
| Tape width | 0.472" (1.2 cm) |
| Weight & dimensions | |
| Tape width | 0.472" (1.2 cm) |
| Tape length | 315" (8 m) |