We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Yealink MB-FS-P650T Stand Black, Gray
SKU
3311083
| SKU | 3311083 |
|---|---|
| EAN | 0841885123916 |
| Manufacturer | Yealink |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
With a floor stand, the MeetingBoard can be moved around easily. This is especially beneficial for open spaces and executive offices.
| Features | |
|---|---|
| Product type | Stand |
| Product colour | Black, Gray |
| Placement supported | Floor |
| Brand compatibility | Yealink |
| Compatible products | MeetingBoard Pro 65" |
| Maximum screen size | 65" |
| Weight & dimensions | |
| Width | 45.4" (1154 mm) |
| Depth | 31.3" (795 mm) |
| Height | 40.7" (1034 mm) |
| Weight | 43.7 lbs (19.8 kg) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Packaging data | |
| Package width | 45.1" (1145 mm) |
| Package depth | 33.1" (840 mm) |
| Package height | 6.81" (173 mm) |
| Package weight | 52 lbs (23.6 kg) |
| Packaging content | |
| Quantity | 1 |