We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Philips ACC2330 USB Black
SKU
ACC2330/00
Login for pricing
In stock
Philips ACC2330, USB, Black, 7.8" (198 mm), 6.69" (170 mm), 2.13" (54 mm), 22.9 oz (650 g)
UNSPSC:
| SKU | ACC2330/00 |
|---|---|
| EAN | 9120056500864 |
| Manufacturer | Philips |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Philips ACC2330. Interface: USB, Product color: Black. Width: 7.8" (198 mm), Depth: 6.69" (170 mm), Height: 2.13" (54 mm)
| Features | |
|---|---|
| Plug and Play | Yes |
| Interface | USB |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 7.8" (198 mm) |
| Weight | 22.9 oz (650 g) |
| Height | 2.13" (54 mm) |
| Depth | 6.69" (170 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Plug and Play | Yes |
| Width | 7.8" (198 mm) |
| Interface | USB |
| Height | 2.13" (54 mm) |
| Depth | 6.69" (170 mm) |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |