We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother TZe-251G label-making tape Black on white
SKU
TZE251G
Login for pricing
In stock
Brother TZe-251G, Black on white, TZe, 0.945" (2.4 cm), 315" (8 m)
UNSPSC:
| SKU | TZE251G |
|---|---|
| EAN | 0012502678878 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
Brother TZe-251G. Label color: Black on white, Tape type: TZe. Tape width: 0.945" (2.4 cm), Tape length: 315" (8 m)
| Features | |
|---|---|
| Label colour | Black on white |
| Tape type | TZe |
| Technical details | |
|---|---|
| Tape type | TZe |
| Tape length | 315" (8 m) |
| Tape width | 0.945" (2.4 cm) |
| Weight & dimensions | |
| Tape width | 0.945" (2.4 cm) |
| Tape length | 315" (8 m) |