We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly G7500 IP Table Microphone
SKU
874R3AA
Login for pricing
In stock
HP Poly G7500 IP Table Microphone, InLine microphone, Black, POLY, Laos, 7.48" (190 mm), 8.27" (210 mm)
UNSPSC:
| SKU | 874R3AA |
|---|---|
| EAN | 0197497662153 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly G7500 IP Table Microphone. Product type: InLine microphone, Product color: Black, Brand compatibility: POLY. Country of origin: Laos. Package width: 7.48" (190 mm), Package depth: 8.27" (210 mm), Package height: 2.17" (55 mm)
| Features | |
|---|---|
| Product type | InLine microphone |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | POLY |
| Technical details | |
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | Laos |
| UNSPSC-code | 52161520 |
| Packaging data | |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |