We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Voyager Office Base-M for 4300/Legend 50/Focus 2
SKU
AW6U3AA#AC3
Login for pricing
In stock
HP Poly Voyager Office Base-M for 4300/Legend 50/Focus 2, 11.6 oz (329 g)
UNSPSC:
| SKU | AW6U3AA#AC3 |
|---|---|
| EAN | 0198701773023 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly Voyager Office Base-M for 4300/Legend 50/Focus 2. Weight: 11.6 oz (329 g)
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | Compatible with: Poly Voyager Legend 50 series, Poly Voyager Focus 2 series and Poly Voyager 4300 series |
| Country of origin | Taiwan |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 11.6 oz (329 g) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 24.7 oz (700 g) |
| Package width | 8.27" (210 mm) |
| Package depth | 5.59" (142 mm) |
| Package height | 4.53" (115 mm) |
| Logistics data | |
| Country of origin | Taiwan |
| UNSPSC-code | 43191610 |