We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother TZE641G label-making tape Black on yellow TZe
SKU
TZE641G
Login for pricing
In stock
Brother TZE641G, Black on yellow, TZe, 0.709" (1.8 cm), 315" (8 m), 1 pc(s)
UNSPSC:
| SKU | TZE641G |
|---|---|
| EAN | 0012502678823 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
Brother TZE641G. Label color: Black on yellow, Tape type: TZe. Tape width: 0.709" (1.8 cm), Tape length: 315" (8 m), Quantity per pack: 1 pc(s)
| Features | |
|---|---|
| Label colour | Black on yellow |
| Tape type | TZe |
| Technical details | |
|---|---|
| Tape type | TZe |
| Tape length | 315" (8 m) |
| Tape width | 0.709" (1.8 cm) |
| Weight & dimensions | |
| Tape width | 0.709" (1.8 cm) |
| Tape length | 315" (8 m) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |