We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brother TZE421G label-making tape Black on red TZe
SKU
TZE421G
Login for pricing
In stock
Brother TZE421G, Black on red, TZe, Brother, 0.354" (9 mm), 315" (8 m)
UNSPSC:
| SKU | TZE421G |
|---|---|
| EAN | 0012502679011 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
Brother TZE421G. Label color: Black on red, Tape type: TZe, Brand compatibility: Brother. Tape width: 0.354" (9 mm), Tape length: 315" (8 m)
| Features | |
|---|---|
| Label colour | Black on red |
| Laminated | Yes |
| Brand compatibility | Brother |
| Tape type | TZe |
| Technical details | |
|---|---|
| Tape type | TZe |
| Tape length | 315" (8 m) |
| Tape width | 0.354" (9 mm) |
| Weight & dimensions | |
| Tape width | 0.354" (9 mm) |
| Tape length | 315" (8 m) |