We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking AP-635-CVR-20 20-pack White Non-glossy Snap-on Covers
SKU
R7J34A
Login for pricing
Out of stock
HPE Aruba Networking AP-635-CVR-20 20-pack White Non-glossy Snap-on Covers, 0.984" (25 mm), 9.61" (244 mm), 9.61" (244 mm), 35.2 oz (997.9 g), 2.2 lbs
UNSPSC:
| SKU | R7J34A |
|---|---|
| EAN | 0190017492902 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE Aruba Networking AP-635-CVR-20 20-pack White Non-glossy Snap-on Covers. Width: 0.984" (25 mm), Depth: 9.61" (244 mm), Height: 9.61" (244 mm). Weight (imperial): 2.2 lbs
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 35.2 oz (997.9 g) |
| Width | 0.984" (25 mm) |
| Depth | 9.61" (244 mm) |
| Height | 9.61" (244 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 2.2 lbs |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 2.2 lbs |