We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant MicroServer Gen11 Controller Cable Kit
SKU
P68413-B21
Login for pricing
In stock
HPE ProLiant MicroServer Gen11 Controller Cable Kit, Cable kit, 1.76 oz (50 g)
UNSPSC:
| SKU | P68413-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017699677 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
HPE ProLiant MicroServer Gen11 Controller Cable Kit. Type: Cable kit. Weight: 1.76 oz (50 g)
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Built-in fan | No |
| Cooling | |
| Built-in fan | No |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 0.787" (20 mm) |
| Weight | 1.76 oz (50 g) |
| Height | 10.8" (275 mm) |
| Depth | 9.25" (235 mm) |
| Technical details | |
| Type | Cable kit |
| Weight (imperial) | 0.11 lbs |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.11 lbs |