We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Blackwire 3200 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces)
SKU
85S24AA
Login for pricing
In stock
HP Poly Blackwire 3200 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces), Cushion/ring set, Black
UNSPSC:
| SKU | 85S24AA |
|---|---|
| EAN | 0197497574531 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly Blackwire 3200 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces). Product type: Cushion/ring set, Product color: Black
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cushion/ring set |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Blackwire 3200 |
| Country of origin | China |
| Packaging data | |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |