We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly 6 Pin QD headset to 4 Pin QD Audio Processor Cable (0.13M)
SKU
85Q47AA
Login for pricing
In stock
HP Poly 6 Pin QD headset to 4 Pin QD Audio Processor Cable (0.13M), Cable, Black
UNSPSC:
| SKU | 85Q47AA |
|---|---|
| EAN | 0197497572230 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly 6 Pin QD headset to 4 Pin QD Audio Processor Cable (0.13M). Product type: Cable, Product color: Black
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cable |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Country of origin | Mexico |
| Packaging data | |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Logistics data | |
| Country of origin | Mexico |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |