We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Voyager Focus 2 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces)
SKU
783R8AA
Login for pricing
Out of stock
HP Poly Voyager Focus 2 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces), Cushion/ring set, 1.55 oz (44 g), Black
UNSPSC:
| SKU | 783R8AA |
|---|---|
| EAN | 0197029632951 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly Voyager Focus 2 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces). Product type: Cushion/ring set. Weight: 1.55 oz (44 g). Product color: Black
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cushion/ring set |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Compatible with Voyager Focus 2 headsets |
| Country of origin | China |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 1.55 oz (44 g) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 1.76 oz (50 g) |
| Package width | 5.98" (152 mm) |
| Package depth | 4.02" (102 mm) |
| Package height | 0.984" (25 mm) |
| Technical details | |
| Pallet gross weight | 88.2 lbs (40 kg) |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 10 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |