We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Voyager Focus UC Leatherette Ear Cushions (2 Pieces)
SKU
85Q51AA
Login for pricing
In stock
HP Poly Voyager Focus UC Leatherette Ear Cushions (2 Pieces), Cushion/ring set, Black
UNSPSC:
| SKU | 85Q51AA |
|---|---|
| EAN | 0197497572278 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly Voyager Focus UC Leatherette Ear Cushions (2 Pieces). Product type: Cushion/ring set, Product color: Black
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cushion/ring set |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Voyager FOCUS series |
| Country of origin | China |
| Packaging data | |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Technical details | |
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |