We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Voyager 5200 Large Eartips (3 Pieces)
SKU
85Q21AA
| SKU | 85Q21AA |
|---|---|
| EAN | 0197497571653 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly Voyager 5200 Large Eartips (3 Pieces). Product type: Earbud tips
| Features | |
|---|---|
| Product type | Earbud tips |
| Brand compatibility | POLY |
| Compatibility | Voyager 5200 |
| Country of origin | China |
| Size | L |
| Packaging data | |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |