We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Voyager Focus 2 Case
SKU
786D2AA
| SKU | 786D2AA |
|---|---|
| EAN | 0197029650115 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly Voyager Focus 2 Case. Product type: Case. Weight: 2.15 oz (61 g)
| Features | |
|---|---|
| Product type | Case |
| Brand compatibility | POLY |
| Compatibility | Compatible with Poly Voyager Focus 2 headsets |
| Country of origin | China |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 2.15 oz (61 g) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 3.34 oz (94.6 g) |
| Package width | 11" (279 mm) |
| Package depth | 7.99" (203 mm) |
| Package height | 0.984" (25 mm) |
| Technical details | |
| Pallet gross weight | 400.6 lbs (181.7 kg) |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 53121706 |