We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Voyager Focus UC USB-A Charging Stand
SKU
85R99AA
| SKU | 85R99AA |
|---|---|
| EAN | 0197497574265 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly Voyager Focus UC USB-A Charging Stand. Product type: Base station
| Features | |
|---|---|
| Product type | Base station |
| Brand compatibility | POLY |
| Compatibility | VOYAGER FOCUS UC |
| Country of origin | China, Mexico |
| Ports & interfaces | |
| USB port type | USB Type-A |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Technical details | |
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 18 pc(s) |
| Country of origin | China, Mexico |
| UNSPSC-code | 43191610 |