We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Voyager 5200 Medium Eartips and Foam Covers (3 Pieces)
SKU
85Q22AA
Login for pricing
In stock
HP Poly Voyager 5200 Medium Eartips and Foam Covers (3 Pieces), Earbud tips
UNSPSC:
| SKU | 85Q22AA |
|---|---|
| EAN | 0197497571677 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly Voyager 5200 Medium Eartips and Foam Covers (3 Pieces). Product type: Earbud tips
| Features | |
|---|---|
| Product type | Earbud tips |
| Brand compatibility | POLY |
| Compatibility | Voyager 5200 |
| Country of origin | China |
| Size | M |
| Packaging data | |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |