We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly DA85 USB to QD Black Adapter TAA
SKU
786C7AA
Login for pricing
In stock
HP Poly DA85 USB to QD Black Adapter TAA, Interface adapter, 0.106 oz (3 g), Black
UNSPSC:
| SKU | 786C7AA |
|---|---|
| EAN | 0197029650061 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly DA85 USB to QD Black Adapter TAA. Product type: Interface adapter. Weight: 0.106 oz (3 g). Product color: Black
| Features | |
|---|---|
| Product type | Interface adapter |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Illumination | No |
| Country of origin | China |
| Ports & interfaces | |
| USB port type | USB Type A/USB Type-C |
| Connector 1 | QD - 4 pin |
| Connector 2 | USB |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 0.106 oz (3 g) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 2.5 oz (71 g) |
| Package width | 5.91" (150 mm) |
| Package depth | 3.54" (90 mm) |
| Package height | 1.06" (27 mm) |
| Technical details | |
| Pallet gross weight | 287 lbs (130.2 kg) |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 12 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 26121630 |