We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Studio P15/R30 Wall Mount Black
SKU
783S4AA
Login for pricing
In stock
HP Poly Studio P15/R30 Wall Mount, Mount, Black, 2.42 oz (68.6 g), China, 1 pc(s), 4.33" (110 mm)
UNSPSC:
| SKU | 783S4AA |
|---|---|
| EAN | 0197029633033 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly Studio P15/R30 Wall Mount. Product type: Mount, Product color: Black. Weight: 2.42 oz (68.6 g). Country of origin: China, Quantity per pack: 1 pc(s). Package width: 4.33" (110 mm), Package depth: 6.3" (160 mm), Package height: 4.72" (120 mm)
| Features | |
|---|---|
| Product type | Mount |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 2.42 oz (68.6 g) |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 1031.8 lbs (468 kg) |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Packaging data | |
| Package width | 4.33" (110 mm) |
| Package depth | 6.3" (160 mm) |
| Package height | 4.72" (120 mm) |
| Package weight | 16 oz (454 g) |