We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Savi 8200 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces)
SKU
85Q63AA
Login for pricing
In stock
HP Poly Savi 8200 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces), 7.48" (190 mm), 8.27" (210 mm), 2.17" (55 mm), 10.6 oz (300 g), 20 pc(s), China
UNSPSC:
| SKU | 85Q63AA |
|---|---|
| EAN | 0197497572391 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly Savi 8200 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces). Package width: 7.48" (190 mm), Package depth: 8.27" (210 mm), Package height: 2.17" (55 mm). Number of cartons per pallet layer: 20 pc(s), Country of origin: China
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Packaging data | |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |