We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Voyager 4300 Case
SKU
786D1AA
| SKU | 786D1AA |
|---|---|
| EAN | 0197029650108 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly Voyager 4300 Case. Product type: Case. Weight: 0.705 oz (20 g). Product color: Black
| Features | |
|---|---|
| Product type | Case |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Voyager 4300 |
| Country of origin | China |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 0.705 oz (20 g) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 0.934 oz (26.5 g) |
| Package width | 10" (254 mm) |
| Package depth | 7.01" (178 mm) |
| Package height | 0.984" (25 mm) |
| Technical details | |
| Pallet gross weight | 112 lbs (50.8 kg) |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 53121706 |