We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Savi 7310 Monaural Microsoft Teams Certified DECT 1920-1930 MHz Top
SKU
783N2AA#ABA
Login for pricing
In stock
HP Poly Savi 7310 Monaural Microsoft Teams Certified DECT 1920-1930 MHz Top, 4.23 oz (120 g), Black
UNSPSC:
| SKU | 783N2AA#ABA |
|---|---|
| EAN | 0197029632579 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly Savi 7310 Monaural Microsoft Teams Certified DECT 1920-1930 MHz Top. Weight: 4.23 oz (120 g). Product color: Black
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Noise-canceling | Yes |
| Country of origin | Mexico |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Colour name | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 5.91" (150 mm) |
| Depth | 6.5" (165 mm) |
| Height | 2.76" (70 mm) |
| Weight | 4.23 oz (120 g) |
| Packaging data | |
| Package weight | 8.51 oz (241.3 g) |
| Package width | 5.31" (135 mm) |
| Package depth | 6.54" (166 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Sustainability | |
|---|---|
| Sustainability compliance | Yes |
| Sustainability certificates | TCO |
| Technical details | |
| Sustainability compliance | Yes |
| Sustainability certificates | TCO |
| Pallet gross weight | 469.6 lbs (213 kg) |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 10 pc(s) |
| Country of origin | Mexico |
| UNSPSC-code | 43191609 |