We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Voyager USB-C Charging Stand
SKU
783R7AA
Login for pricing
In stock
HP Poly Voyager USB-C Charging Stand, Charging stand, 8.47 oz (240 g), Black
UNSPSC:
| SKU | 783R7AA |
|---|---|
| EAN | 0197029632944 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly Voyager USB-C Charging Stand. Product type: Charging stand. Weight: 8.47 oz (240 g). Product color: Black
| Features | |
|---|---|
| Product type | Charging stand |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Compatible with Voyager Focus 2 and Voyager 4300 headsets |
| Country of origin | Mexico |
| Ports & interfaces | |
| USB port type | USB Type-C |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 8.47 oz (240 g) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 9.03 oz (256 g) |
| Package width | 7.01" (178 mm) |
| Package depth | 9.02" (229 mm) |
| Package height | 1.97" (50 mm) |
| Technical details | |
| Pallet gross weight | 650.1 lbs (294.9 kg) |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 4 pc(s) |
| Country of origin | Mexico |
| UNSPSC-code | 43191610 |