We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Voyager 4300 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces)
SKU
783R5AA
Login for pricing
In stock
HP Poly Voyager 4300 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces), Cushion/ring set, 0.0353 oz (1 g), Black
UNSPSC:
| SKU | 783R5AA |
|---|---|
| EAN | 0197029632920 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly Voyager 4300 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces). Product type: Cushion/ring set. Weight: 0.0353 oz (1 g). Product color: Black
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cushion/ring set |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Voyager 4300 |
| Country of origin | China |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 0.0353 oz (1 g) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 0.582 oz (16.5 g) |
| Package width | 10" (254 mm) |
| Package depth | 7.01" (178 mm) |
| Package height | 0.984" (25 mm) |
| Technical details | |
| Pallet gross weight | 279.3 lbs (126.7 kg) |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |