We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Studio X52/V52 VESA Mount
SKU
875L9AA
Login for pricing
In stock
HP Poly Studio X52/V52 VESA Mount, Wall mount, Black, Wall, POLY, Studio X52/V52, China
UNSPSC:
| SKU | 875L9AA |
|---|---|
| EAN | 0197497663808 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly Studio X52/V52 VESA Mount. Product type: Wall mount, Product color: Black, Placement supported: Wall. Country of origin: China. Package width: 7.48" (190 mm), Package depth: 8.27" (210 mm), Package height: 2.17" (55 mm)
| Features | |
|---|---|
| Product type | Wall mount |
| Product colour | Black |
| Placement supported | Wall |
| Brand compatibility | POLY |
| Compatible products | Studio X52/V52 |
| Technical details | |
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Packaging data | |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Packaging content | |
| Quantity | 1 |