We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Studio X50/X52/X70/USB Table Microphone
SKU
875M6AA
Login for pricing
In stock
HP Poly Studio X50/X52/X70/USB Table Microphone, Microphone, Black, 5.63" (143.1 mm), 4.89" (124.1 mm), 1.05" (26.6 mm), 2.82 oz (80 g)
UNSPSC:
| SKU | 875M6AA |
|---|---|
| EAN | 0197497663877 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly Studio X50/X52/X70/USB Table Microphone. Product type: Microphone, Product color: Black. Width: 5.63" (143.1 mm), Depth: 4.89" (124.1 mm), Height: 1.05" (26.6 mm). Country of origin: Laos. Package width: 7.48" (190 mm), Package depth: 8.27" (210 mm), Package height: 2.17" (55 mm)
| Features | |
|---|---|
| Product type | Microphone |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 5.63" (143.1 mm) |
| Depth | 4.89" (124.1 mm) |
| Height | 1.05" (26.6 mm) |
| Weight | 2.82 oz (80 g) |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| Logistics data | |
| Country of origin | Laos |
| UNSPSC-code | 52161520 |
| Packaging data | |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |