We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Savi 7200 Leatherette Ear Cushion (1 Piece)
SKU
85Q53AA
Login for pricing
In stock
HP Poly Savi 7200 Leatherette Ear Cushion (1 Piece), Cushion/ring set, Black
UNSPSC:
| SKU | 85Q53AA |
|---|---|
| EAN | 0197497572292 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly Savi 7200 Leatherette Ear Cushion (1 Piece). Product type: Cushion/ring set, Product color: Black
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cushion/ring set |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Savi 7200 |
| Country of origin | China |
| Packaging data | |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package width | 7.48" (190 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 2.17" (55 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 787.1 lbs (357 kg) |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 10 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |