We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL380 Gen11 SFF Universal Media Bay Kit
SKU
P50728-B21
Login for pricing
In stock
HPE ProLiant DL380 Gen11 SFF Universal Media Bay Kit, Cable kit, 2.4 lbs (1.09 kg)
UNSPSC:
| SKU | P50728-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017570419 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
HPE ProLiant DL380 Gen11 SFF Universal Media Bay Kit. Type: Cable kit. Weight: 2.4 lbs (1.09 kg)
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Weight & dimensions | |
| Width | 8.7" (221 mm) |
| Weight | 2.4 lbs (1.09 kg) |
| Height | 6.22" (158 mm) |
| Depth | 11" (280 mm) |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Weight (imperial) | 2.414 lbs |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 2.414 lbs |