We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Middle Atlantic Products Ladder Wall Clamp 1 pair
SKU
CLH-RWC
| SKU | CLH-RWC |
|---|---|
| EAN | 0656747037115 |
| Manufacturer | MIDDLE ATLANTIC PRODUCTS |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Middle Atlantic Products Ladder Wall Clamp 1 pair. Product color: Black
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 6.35 oz (180 g) |
| Width | 1.63" (41.4 mm) |
| Height | 1.56" (39.6 mm) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 6.35 oz (180 g) |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Sustainability compliance | Yes |
| Sustainability certificates | GREENGUARD |