We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Middle Atlantic Products Ladder Wall Support Hardware
SKU
CLH-WRS
| SKU | CLH-WRS |
|---|---|
| EAN | 0656747037054 |
| Manufacturer | MIDDLE ATLANTIC PRODUCTS |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Middle Atlantic Products Ladder Wall Support Hardware. Product color: Black
| Features | |
|---|---|
| Size (imperial) | 12" |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 3.79 lbs (1.72 kg) |
| Width | 14" (355.6 mm) |
| Size (imperial) | 12" |
| Height | 2" (50.8 mm) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 3.79 lbs (1.72 kg) |
| Technical details | |
| Size (imperial) | 12" |
| Sustainability compliance | Yes |
| Sustainability certificates | GREENGUARD |
| Colour | |
| Product colour | Black |