We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Middle Atlantic Products Horizontal 90 degree Tee Splice Hardware 1 pair
SKU
CLH-HTS
Login for pricing
In stock
Middle Atlantic Products Horizontal 90 degree Tee Splice Hardware 1 pair, Black
UNSPSC:
| SKU | CLH-HTS |
|---|---|
| EAN | 0656747037108 |
| Manufacturer | MIDDLE ATLANTIC PRODUCTS |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Middle Atlantic Products Horizontal 90 degree Tee Splice Hardware 1 pair. Product color: Black
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 13.4 oz (380 g) |
| Width | 2.09" (53.1 mm) |
| Height | 0.469" (11.9 mm) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 13.4 oz (380 g) |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Sustainability compliance | Yes |
| Sustainability certificates | GREENGUARD |