We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Jabra 8734-599 headphone/headset accessory
SKU
8734-599
| SKU | 8734-599 |
|---|---|
| EAN | 0706487017042 |
| Manufacturer | Jabra |
| Availability | In Stock |
PC cord - QD to 2 x 3.5 mm, QD only - connects to PC soundcard
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Jabra |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Ports & interfaces | |
| Bluetooth | Yes |
| Connector 1 | QD |
| Connector 2 | 2 x 3.5mm |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 19.7" (0.5 m) |
| Coiled cable length | 78.7" (2 m) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 1.41 oz (40 g) |
| Package width | 0.394" (10 mm) |
| Package depth | 9.06" (230 mm) |
| Package height | 0.394" (10 mm) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 400 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |