We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Epson V12H812001 projector accessory
SKU
V12H812001
| SKU | V12H812001 |
|---|---|
| EAN | 0010343924376 |
| Manufacturer | Epson |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Product colour | Silver,White |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 1.89" (48 mm) |
| Depth | 1.89" (48 mm) |
| Height | 2.99" (76 mm) |
| Weight | 8 oz (226.8 g) |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |